Ekibimiz

EkibimizERHAN PEHLİVAN
Saç tasarım, bakım ve saça dair her konuda usta, öğretici ve aynı zamanda da işveren. 20 yıllık profesyonel meslek hayatı boyunca gerek saç tasarım gerekse renk tasarımı anlamında uzmanlıkları bulunmaktadır. İşini severek ve saygıyla sürdüren Pehlivan, yıllarca önemli isim ve kitleye hizmet vermiştir. Yeni açtığı salonda Türkiye'de bir ilki başlatarak ilk kez cafe kuaför konseptini oluşturan Erhan Pehlivan, mesleğini hala severek Bostancı'da sürdürmektedir. "Bayanların mutluluğu her zaman önceliğimdir" felsefesiyle yola çıkan usta kuaför, kendilerini istikrarla tercih eden herkese teşekkür ve şükranlarını sunuyor. 

ŞEBNEM YAZICIOĞULLARI
 Uzun yıllardır Müşteri İlişkileri alanında hizmet veren Şebnem Yazıcıoğulları, aynı zamanda da Erhan Pehlivan Salon'un kurucu ortaklarından. İşini yıllardır saygı çerçevesinde sürdüren Yazıcıoğulları, meslek tecrübesini paylaşmak için Erhan Pehlivan Salon'da siz müşterilerini bekliyor. 


ÖZLEM ÇAL
Güzellik Uzmanı Özlem Çal, 17 yıldır uzmanlık yapıyor. Birçok özel çalışmaya imza atan Çal, güzellik uzmanlığının dünyanın en saygın mesleklerinden biri olduğunun altını çiziyor. Özlem Çal, Erhan Pehlivan kuaförde gelin tasarımları konusunda ve microblading alanında uzman. 


YUNUS ÖZÇELİK
Kuaförlük mesleğine 10 yaşında çıraklıkla başlayan Yunus Özçelik, bugün Erhan Pehlivan Salon'un en gözde ustaları arasında. Gerek saç tasarımı gerekse makas bilgeliğiyle ustalığını konuşturan Özçelik, mesleğinin sevilmeden yapılamayacağını savunuyor. Uzmanlık alanının kişiye özel kesim ve renklendirme olduğunu belirtiyor.