Saç Kesimi

Saç Kesimi


Kadınların eski çağlardan beri en önemli güzellik unsuru saçlarıdır.Uzun ev hacimli görünümlü olmasının yanı sıra kısa ve daha naturel görünüme kavuşmak için ellerinden gelen her faktörü yapmaya çalışırlar.Bu bir nevi o anki ruh halinin de en gözle gözünür hale yansıltılma şeklidir.
Kadınlar kendini, o gün nasıl hissetmek istiyorsa o gün o hale bürünür şekilde kendini hazırlar.Saça değişiklik kazandırmak veya boyutunda değişiklik yapmak da daha modern bir görünüme kavuşmanızı sağlar.Bu aşamada saç kesimi
 önemli bir unsur haline gelmektedir.Saçınızın kesimi ne kadar iyi olursa yüzünüzdeki göze batan detaylar ise bir anda kaybolur hale geliyor.
Burnunuzun şeklinden gözünüzün iriliğine kadar göze batan her detayı da bu şekilde sakllamanız da çok mümkün bir hale geliyor.
Katlı saç kesimlerinden küt modele kadar daha pek çok modeli yüzünüzün şekline yakışma noktasında yardımcı olmak için sizlerle birlikteyiz.
Birlikte yüzünüzün güzelliğini ortaya çıkaracak en ufak noktaları saçınızın yapısı ve kesimiyle birlikte ortaya çıkarmak ve sizin mutlu olmanızı sağlamak en önemli işimiz.