Native Base Nedir?

Keratin dişlerimizde, tırnaklarımızda ve saçlarımızda bulunan, saçlarımızın pürüzsüz ve dolgun görünmesini sağlayan bir proteindir. Saçlarımızın esnek yapısı keratin sayesinde korunmaktadır.

Saçlarımızı güçlendirmek ve onlara daha iyi bir görünüm kazandırmak için keratin bakımı yapılır. Keratin bakımının faydaları sadece bununla sınırlı değildir. Yıpranmış saçları onarmak, eski gücüne kavuşturmak, gür, parlak ve sağlıklı saç yapısına sahip olmak amacıyla yapılan keratin bakımı, aslında kuru ve yıpranmış saçlara uygulanan etkili bir genel bakımdır. 

Bu bakım sayesinde kuru saçlarınız yumuşayarak, sağlıklı bir görüntüye ulaşırken, incelmiş ve dökülen saçlarınız ise eski gür haline kavuşacaktır.

Saçınızı tüm zararlı etkilere koruyacağı gibi saçlarınızın daha uzun süre güçlü kalmasını sağlar. Keratin bakımının faydaları arasında, saçlarınızın elektriklenmesini önlemek olduğunu da belirtmeliyiz.

 

KERATİN BAKIMININ ETKİSİ NEDİR?
 
Keratin yüklenmesi saça vitamin gibi verilen bir işlem değildir. Saçınız keratin bakımda yüklenen keratini emer ve keratin saça film gibi sarılır.
Bu işlem incelen saç tellerini kalınlaştırır ve pürüzsüz bir hal almasını sağlar. Bu noktada sülfatsız şampuan kullanılması, keratin bakımının etkisinin daha uzun süreli olmasını sağlar.

Paylaş: