Doğru Saç Modeli İle Yüzünüzü Daha Zayıf Gösterin

Güzelliğinize dair uyguladığınız tüm işlemler sizi sürekli farklı bir insana dönüştürür. Yapılan işlemlerle birlikte eskisinden daha çekici ve daha genç bir görünüme de kavuşabilirsiniz. Güzellik,saç ,bakım ,makyaj derken daha pek çok güzellik faktörü için özellikle de kadınlar başta olmak üzere tüm bu işlemler için saatlerini harcayabiliyor.Özel günlerimizde saçlarımız bizim için her ne kadar en önemli aksesuar olsa da bu normal hayatta da bu şekilde devam ediyor. Yapacağınız doğru saç modeli ile birlikte yüzünüzün daha zayıf ve çekici görünmesini sağlayabilirsiniz. Tıpkı yapılan makyajlarda da olduğu gibi değişik yüz hatlarında uygulamış olduğumuz küçük detaylarla bir anda farklı bir insana dönüşebilindiği gibi saçlarda da bu detayları görünür hale getirebilirsiniz.

Yüz hatlarınız farklı şekillere sahip olabileceği gibi yüzünüz için en ideal olan saç modelleri de bir o kadar  farklılık gösterebiliyor. Düz saçlarınızla birlikte yüzünüzün daha açık görünmesini sağlayabileceğiniz gibi kıvırcık veya volümü arttırılmış dalgalı saçlarınızla yüzünüzün daha küçük görünemsini de sağlayabilirsiniz. Saçlarınızı kestirmiş olduğunuz farklı çizgideki asimetrik kesimlerle birlikte yüzünüzün daha ince ve keskin hatlarla belirgin bir hale gelmesini de sağlayabilirsiniz. Ortadan iki yana eşit olarak ayırdığınız saçlarınız ile birlikte yüzünüzün daha uzun görünmesini de sağlayabilirsiniz.

Saçlarınıza uygulamış olduğunuz canlı ve perlak renkler saçlarınızı ön plana çıkardığı gibi odak noktasını da bir anda yüzünüzün ortasında tutmaktadır. Uçlara doğru açılan renklerle birlikte yüzünüzün daha ince vezayıf görünmesini de sağlar.Aksi takdirde uygulanan renkler yüzünüzü olduğundan daha geniş de gösterebilir. Yaptığınız topuz modelleri de yüzünüzün şeklini bir anda değiştirebildiği gibi en önemli odak noktası haline geliyor. Dik veya yüksek modeldeki topuz saç modeliniz ile dikkat noktası yüzünüz olacağı gibi yüzünüzün daha uzun ve geniş görünmesini de sağlayacaktır.

 

Paylaş: